plus ultra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


my hero academy
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Agencja White Phoenix

Go down 
AutorWiadomość
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyWto Lut 18, 2020 8:29 pm

Siedziba agencji nie wyróżnia się wysokością od otaczających jej budynków. Ma cztery piętra i każde, poza parterem, od frontu jest całkowicie oszklone przez lustro weneckie. Ściany są białe, a wszystkie narożniki pokryte są srebrnymi ozdobnikami. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą budynku jest metalowa kopuła na jego dachu. Wszystkie szyby w budynku są wykonane ze specjalnego szkła pancernego, by zminimalizować niebezpieczeństwo ze strony przestępców.
Główne wejście jest duże, a drzwi otwierają się automatycznie dzięki czujnikom ruchu. Tuż obok nich wisi gablota z informacjami i ogłoszeniami. Nie da się też przeoczyć plakatów oraz ekranów z wizerunkiem White Phoenixa oraz świetnie zmontowanymi nagraniami z jego akcji. Jeśli ktoś rozejrzy się dokładnie, dostrzeże także parę ruchomych kamer, które monitorują okolicę. Z drugiej strony budynku znajduje się skromniejsze wejście dla pracowników oraz prywatny parking.
Dla zwykłych klientów dostępny jest tylko parter. To tam znajduje się recepcja, biuro menedżera oraz poczekalnia z wygodnymi kanapami i czasopismami (każdy przedstawia White Phoenixa i jego agencję z najlepszej strony). Na ścianach wiszą nie tylko plakaty, ale też prace fanów i artystów z podobiznami White Phoenixa. Jest tu także mały kiosk z najróżniejszymi gadżetami od koszulek po figurki, głównie przedstawiającymi tutejszego bohatera, ale także niektórych pomocników i bohaterów, z którymi najczęściej współpracuje.
Na kolejne piętra można dostać się windą lub klatką schodową. Każdy poziom wyposażony jest w toaletę, gdzieniegdzie rozmieszczone są schowki i kanciapy.
Pierwsze piętro to przede wszystkim wielka sala, która służy do obrad w większym gronie, ale też do bankietów i spotkań z fanami. Często udostępniane fanklubowi Shisakiego. Znajduje się tu też kuchnia z barem, która na co dzień służy pracownikom do przygotowywania sobie posiłków, ale podczas wszelakich imprez zatrudniana jest specjalna obsługa, która serwuje określone potrawy, napoje, czy przekąski.
Kondygnacja wyżej to jeden wielki pokój wypoczynkowy dla pracowników. To tutaj najczęściej popijają sobie kawkę podczas przerwy, relaksują się na kanapach, czy bawią przy stole bilardowym.
Na trzecim piętrze znajduje się pracownia, w której projektowany jest sprzęt oraz stroje, jakimi posługuje się bohater i jego pomocnicy. Choć nie tylko. Poziom zawiera także pokój medyczny.
Ostatnie piętro mieści biuro Shisakiego, pokój nawigatora oraz gabinet fotografa.
Na dachu znajduje się wcześniej wspomniana metalowa kopuła, która rozkłada się i kryje w sobie lądowisko dla helikoptera.  
Na koniec należy wspomnieć o części podziemnej. Otóż agencja ma też swoją wielką piwnicę obudowaną pancernymi ścianami ze wszystkich stron. Służy jako sala treningowa i jest w stanie znieść działanie wielu potężnych quirków. Z podziemia wybiega też tunel, który swój wylot ma kilometr od siedziby. Jest to tajne wyjście, używane do niepostrzeżonego wymknięcia się w razie potrzeby.


Zgoda administracji na założenie tematu: Supernova.
Powrót do góry Go down
Kōfū

⋆ uczeń ⋆

Kōfū

Imię i nazwisko : Togashi Kōfū
Liczba postów : 34

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyNie Mar 01, 2020 11:19 pm

Od dłuższego już czasu czułem niepokój związany z moją nauką w U.A. Quirk, które dawało mi wiele względem rówieśników kiedyś, w porównaniu do uczniów legendarnej placówki wydawało się przeciętne i pozbawione perspektyw. W związku z tym zawitałem do siedziby White Phoenixa — miałem nadzieję na staż; że się czegoś nauczę. Nie należę do osób strachliwych, ale trzeba przyznać, że gdy przekraczałem automatyczne drzwi czułem się zdeczka poddenerwowany. Co jak co, wokoło sami profesjonaliści. Umysł zaczął płatać mi figle i na moment w miejsce ich wszystkich zobaczyłem klony Daikiego — jedynego znanego mi osobiście pro bohatera. Widok tylu monstrów w jednym miejscu był zdeczka przytłaczający. Aż zrobiłem krok w tył, zatrzymując się w samych drzwiach. Chwilę później utknęła mi w nich noga.

Podszedłem do recepcjonistki ze swoim zwyczajowym „szyderczym uśmieszkiem”. Nie chciałem jej przestraszyć czy coś — nie do końca panowałem nad wszystkim, a broszka, którą miała dodatkowo na sobie bardzo mi się spodobała; dlatego się tak uśmiechałem. Tak trochę, w tę broszkę, wlepiłem wzrok, gdy do niej mówiłem.
— E..eeto. Ekhm. Jestem Togashi Kōfū, klasa 1. U.A. Bardzo chciałbym się.. Znaczy mam trochę wolnego czasu i ten.. chciałbym zapisać się na staż. Wie pani, gdzie powinienem się zgłosić? — no burak na twarzy i sztucznie podtrzymywany uśmiech raczej nie wyglądały za dobrze w tej sytuacji, ale nie mogłem już nic na to poradzić.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t129-togashi-kofu-budowa#212
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyCzw Mar 05, 2020 8:12 pm

W głównym holu było sporo osób, ale zaledwie garstka z nich należała do kadry pracowników. Reszta to zwykli klienci i zwiedzający. Prawie nikt nie zwrócił uwagi na chłopca, który zatrzymał się w drzwiach. Choć mógł mieć wrażenie, że jest obserwowany przez liczne portrety tutejszej gwiazdy wiszące na ścianach.
Recepcjonistka akurat przeglądała jakieś dokumenty, więc przybysza zaszczyciła swoim spojrzeniem dopiero, gdy podszedł i się odezwał. Jej włosy i tęczówki były jaskrawo różowe, co pewnie miało związek z jej quirkiem. Ogólnie wyglądała stosunkowo młodo. Wysłuchała go do końca zanim się odezwała.
- Dzień dobry. - Zrobiła krótką pauzę, dając mu drobną lekcję dobrych manier. Jednak chyba się nad nim nieco zlitowała widząc, jaki jest zakłopotany i jak niezdarnie próbuje to ukryć. - Pierwsza klasa, huh? To trochę za wcześnie na staż, zwłaszcza, że rok szkolny dopiero się zaczął. No chyba, że już masz tymczasową licencję bohatera. - Sięgnęła do szuflady biurka, otworzyła jakąś teczkę, a z niej wyjęła jakiś formularz, który podsunęła chłopakowi. - Póki co mogę polecić praktyki. Od stażu różnią się głównie tym, że nie będziesz brał udziału w żadnych niebezpiecznych akcjach. Wypełnij to podanie, a my skontaktujemy się z tobą w przeciągu kilku dni i poinformujemy o decyzji.
Podała mu również długopis z nadrukowanymi symbolami White Phoenixa i wskazała na kanapy ze stolikami, gdzie mógł usiąść i spokojnie uzupełnić dokument.



//Shisaki pojawi się w następnym poście, bo nie chciałem zbytnio przyspieszać tempa i dać możliwość reakcji ^^"
Powrót do góry Go down
Kōfū

⋆ uczeń ⋆

Kōfū

Imię i nazwisko : Togashi Kōfū
Liczba postów : 34

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyPią Mar 06, 2020 11:31 pm

Jaka gafa! Odpoczątku przecież chodziło mu o praktyki. Przyszedł tu z tak mocnym nastawieniem, myślał że wparuje z buta krzycząc na recepcjonistkę i żądając swojego przyjęcia, a nie umiał nawet się poprawnie przywitać czy później nawet zająknąć się. Bez wahania zabrał tylko kartkę i długopis, po czym udał się we wskazane miejsce. Na kanapie, z dala od recepcjonistki, trochę ochłonął. Szybko wypełnił podanie, na nowo dodając sobie otuchy i motywując się w myślach. Potem wrócił do panny. Bez słowa położył świstek na biurku i już miał się żegnać.

Ładnie pani w różu – no nie! chciał tylko powiedzieć „do widzenia”, przysięgam. Zrobiło się głupio. Zacisnął wargi, gryząc się w język. Potem skłonił się lekko, w pośpiechu. Chciał już tylko jak najszybciej wyjść i zapaść się pod ziemię.


// jak będę miał jeszcze raz tu przyjść po kilku dniach to możesz założyć, że wszedłem i zacząłem gadać z recepcjonistką owo
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t129-togashi-kofu-budowa#212
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyWto Mar 10, 2020 1:10 pm

W czasie, gdy chłopak uzupełniał dokument, przy recepcji zaczęła się tworzyć nieduża kolejka. Kiedy się w niej ustawił, miał przed sobą czterech innych interesantów. Za uczniem też stanął jakiś mężczyzna - w szarym płaszczu, eleganckim kapeluszu i ciemnych okularach.
Recepcjonistka przyjęła podanie i uniosła lekko brew na komplement młodzieńca. Mężczyzna za jego plecami zaśmiał się cicho, a różowowłosa chyba wymieniła z nim spojrzenia i sama uśmiechnęła się lekko pod nosem.
- Um, dziękuję - odparła i pokręciła długopisem.
Zanim uczeń odszedł od recepcji, żeby zapaść się pod ziemię, mężczyzna za nim położył rękę na jego ramieniu.
- Kandydat na praktykanta, hm? - zagadnął cicho i uśmiechnął się. Teraz sprawa stała się jasna. Kōfū stał tuż przed samym White Phoenixem! - Chłopcy z U.A. rzadko przychodzą do mnie na praktyki, zwłaszcza bez mojego zaproszenia.
- Znów zapomniał pan kluczy? - westchnęła kobieta, w ogóle nie przejmując się tym dziwnym obrotem sytuacji.
- Oj, Cheri, po prostu chciałem się z tobą zobaczyć - odparował szarmancko mężczyzna. Recepcjonistka nie skomentowała tej odpowiedzi, ale długopis, który trzymała w ręce, nagle zmienił barwę na różową.
- To co, może obgadamy praktyki w moim biurze? Zapraszam! - odezwał się mężczyzna, tym razem bezpośrednio do ucznia. Sięgnął po formularz leżący wciąż na biurku i rzucił na niego okiem.


//Chyba wyszło bardziej creepy, niż planowałem xD
Powrót do góry Go down
Kōfū

⋆ uczeń ⋆

Kōfū

Imię i nazwisko : Togashi Kōfū
Liczba postów : 34

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyPon Mar 16, 2020 12:41 pm

Uśmiechnęła się i spojrzała na mnie w jakże zaczepnym tonie !
– No nie, nie możemy. Ta miłość jest zakazana, pani jesty dużo starsza ja jestem uczniem. Do tego mam mieć praktyki u pani szefa, a co on na to? Przykro mi ale muszę odmówić. To się nie może udać, choć bardzo bym chciał, ale nie, nie, nie — z szybkością mknących myśli począł mamrotać w jednym spójnym potoku, Kofek, coś pod nosem. Chyba tylko ktoś o wybitnym słuchu połapałby się o co chodziło. Dla przeciętnej osoby pozostawał gorący rumieniec, który i tak mówił już sam za siebie.
Dotyk Phoenixa sprawiłby, że chłopak wyprostowałby się jak na baczność — gdyby nie to, że i tak miał w zwyczaju tak wyprostowanym chodzić — i spiąłby się cały z nerwów — gdyby nie fakt, że jego twarde mięśnie cały czas dawały wrażenie, jakby chłopak nigdy nie przestawał ich choć trochę spinać. Tak więc tylko wydawało mu się, że to robi. Podniósł wzrok. Powoli, z szeroko otwartymi oczami, i bananem, za którym skrywał zakłopotanie oraz niepokój, odwracał się do udzielającego swojego monologu pro hero.
Gdy spojrzał mu tylko w oczy, na powrót ochłonął. Rumieniec znikał z jego polik, twarz nabierała poważnych rysów pełnych determinacji i wiary we własne siły.
Uważam, że jest Phoenix-sama idealną osobą, u której powinienem się szkolić. Czułbym się zaszczycony — mówiąc, nie spuszczał go ze wzroku, a gdy miał okazję patrzył prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t129-togashi-kofu-budowa#212
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyNie Mar 22, 2020 6:43 pm

Cheri raczej nie zrozumiała mamrotania chłopaka (na jego szczęście), a jedynie skwitowała je uniesieniem jednej z różowych brwi. Pewnie zagadnęłaby, czy wszystko w porządku, ale widząc Shisakiego i jego cwaniacki uśmiech, musiała się domyślić, że szef przejmie petenta.
Blondyn zauważył, że chłopak jest ponadprzeciętnie spięty. Nie był pewien, czy to przez stres, czy ciemnowłosy tak już ma. W tym świecie ludzkie ciało mogło mieć przeróżne właściwości fizyczne. W każdym razie był to szczegół, którym nie zawracał sobie głowy. Uśmiechał się dostojnie i spoglądał na zaskoczonego ucznia zza ciemnych szkieł okularów. Mimo, że lubił przyciągać uwagę tłumów, tym razem wolał przekraść się dyskretnie do windy w maskującym przebraniu.
Słowa Kōfū były miodem dla wybujałego ego bohatera. Gdyby nie okulary, chłopak mógłby dostrzec błysk zadowolenia w oczach Phoenixa. Zdecydowanie lubił słuchać tego typu komplementów. W sumie to nie pogardziłby żadnym pochlebstwem..
- Niewątpliwie masz dobry gust, chłopcze. To się ceni - mężczyzna uśmiechnął się szerzej, po czym kiwnął głową do recepcjonistki. Kobieta nacisnęła jakiś przycisk i bramka obok recepcji się otwarła.
- Tędy, proszę - zwrócił się do ucznia, przepuszczając go przodem. Sam poszedł tuż za nim, uprzednio jeszcze wymieniając parę słów z różowowłosą, która pokiwała głową i zamknęła za nimi bramkę.
Bohater poprowadził gościa do windy. Po drodze zdjął płaszcz, kapelusz i okulary i powiesił je na wieszaku. Kōfū wreszcie mógł zobaczyć go w pełnej krasie: białym garniturze i czarnej koszuli. Włosy poprawił ręką, zarzucając je do tyłu i odsłaniając czoło.
Kiedy weszli do windy, Phoenix wcisnął guzik, który był przypisany do najwyższego piętra. Winda ruszyła, a panowie przez sekundę stali w ciszy, którą blondyn postanowił jak najszybciej przełamać.
- A więc, Kōfū-kun - zaczął, posiłkując się danymi z formularza, który wciąż miał przy sobie. - Przychodząc tutaj miałeś zapewne jakąś wizję, jakieś oczekiwania wobec praktyk. Dlatego spytam wprost: czego właściwie chciałbyś się ode mnie nauczyć?
Powrót do góry Go down
Kōfū

⋆ uczeń ⋆

Kōfū

Imię i nazwisko : Togashi Kōfū
Liczba postów : 34

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptyCzw Mar 26, 2020 11:12 pm

Kofek spojrzał na siebie. Przynajmniej nie była to bluza, ale nadal, zwykła koszulka z  podwójnym rękawem (i do tego zdecydowanie o pół rozmiaru za duża) oraz wyjściowy dres diametralnie kontrastowały z ubiorem Phoenixa. Nie żeby specjalnie żałował swojej decyzji po wyjściu z łóżka, ale trochę miał wątpliwości czy lubujący takie outfity hero przyjmie go na praktyki. Mina oczywiście te obawy odzwierciedlała.

– Słyszałem, że jest Phoenix-sama jest mistrzem sztuk walki, a do tego potrafi wzmacniać swoje ciało do granic możliwości. — był poważny, dało się to wyczytać z jego oczu — To tak jak ja.

– Mówiąc dokładniej, jestem taki cały czas, więc chciałbym się dowiedzieć, co się stanie gdy użyje Phoenix-sama na mnie swojej mocy — wykonał gest zaciskania pięści przed swoją twarzą, po czym włożył ręce do kieszeni — no i mógłby mi Phoenix-sama nieco doradzić w sposobie korzystania z mojej mocy, skoro są one, jak sądzę, bardzo podobne.

– Oczywiście miałby Phoenix-sama też coś dla siebie. PiaR. Mógłbym zostać Pana maskotką lub Tiny Phoenixem. Mógłby Pan wtedy oszukać złoczyńców co do limitów używania swojej mocy, nikt nie musi wiedzieć o mojej. Zgodzę się na wszystko, by tylko choć odrobinę zyskać na sile.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t129-togashi-kofu-budowa#212
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix EmptySro Kwi 01, 2020 7:47 pm

Ubiór chłopca nie zrobił na Phoenixie większego wrażenia. Przede wszystkim bohater miał o sobie to nadmuchane mniemanie, że zawsze będzie wyglądał lepiej od innych, nieważne jak się ubiorą i nie ma ich za co winić. Nie krytykował stylu innych, chyba, że chciał komuś dopiec - wtedy garderoba była głębokim źródłem inspiracji dla wymyślnych obelg. Dopiero, gdy podejmie ostateczną decyzję o przyjęciu ucznia na praktyki, jego wygląd będzie miał już jakieś znaczenie, bo stanie się elementem (choć drobnym) wizerunku bohatera, u którego się szkoli.
- To prawda - potwierdził z dumą wymienione przymioty. Choć tak naprawdę były to banalne i powierzchowne fakty, więc Shisaki zaczynał odnosić wrażenie, że Kōfū zna go słabiej, niż blondyn oczekiwał. Był przyzwyczajony do przyuczania swoich fanów, fanek i uczniów ze szkoły ojca. Tymczasem nastolatek zdawał się nie należeć do żadnej z tych grup. Ale nawet to go nie usprawiedliwiało!
Przyjrzał mu się uważnie, gdy chłopak oznajmił, że dysponuje podobną mocą. Coraz bardziej go intrygował. Miał przeczucie, że nie wyrzuci go z pamięci po dwóch tygodniach współpracy. Powinien mieć go na oku. W sumie dobrze się stało, że sam wpadł w jego ręce.
Mężczyzna utrzymywał nieskazitelny uśmiech, ale mentalnie przewrócił oczami, kiedy chłopak wspomniał o eksperymentowaniu z Boostem. Prawie każdy praktykant liczył na to, że będzie miał dostęp do quirku Phoenixa, ale rzadko którykolwiek mówił o tym wprost. Ten dzieciak był szczery, śmiały, może nawet bezczelny. A to był dopiero początek. Uczeń nieźle się rozpędził ze swoim wywodem, który przedstawiał jego gotowy plan na współpracę z bohaterem. Mimo, że propozycje Kōfū w ogóle nie przypadły mu do gustu, wysłuchał go do końca. Trwało to akurat tyle, że drzwi windy otworzyły się w trakcie odpowiedzi blondyna:
- Wow, widzę, że nieźle to sobie obmyśliłeś.
Następnie poprowadził chłopca krótką drogą do swojego biura.
Wnętrze pomieszczenia było bardzo przestronne. Jedna ściana była w całości oszklona, podłoga pokryta marmurem, a białe ściany obwieszone srebrnymi ozdobami, obrazami i plakatami. Wszystko to dodatkowo oświetlone. Pod jedną ścianą stał regał z licznymi statuetkami, pucharami i innymi trofeami. Na miejscu był też spory ekran. Oprócz tego parę innych mebli, ale najbardziej w oczy rzucało się wielkie hebanowe biurko. W pomieszczeniu znajdowały się jeszcze tajemnicze metalowe drzwi ze skomplikowanym panelem komputerowym.
- Rozgość się! - Shisaki wskazał na dwa krzesła przy biurku zamaszystym ruchem ręki. Sam zajął miejsce po drugiej stronie, na białym, skórzanym fotelu. Położył formularz chłopca na blacie i oparł się wygodnie.
- Podoba mi się twoja ambicja i determinacja. Szkoda, że nie idą w parze z przygotowaniem, bo oj, zdecydowanie nie odrobiłeś lekcji przed przyjściem do mnie. - Pokiwał mu palcem z zadziornym uśmiechem. - Twój pomysł z maskotką jest uroczy, ale nie potrzebuję nowej twarzy dla mojej agencji. Sam doskonale sobie z tym radzę. Pomocnikiem masz szansę zostać, ale dopiero, gdy uzyskasz przynajmniej tymczasową licencję bohatera. Na praktykach będziesz miał okazję zobaczyć, jak wygląda praca profesjonalisty od kuchni, ale twój udział w niej będzie niewielki. I ostatnia rzecz: na moje wzmocnienie trzeba sobie zasłużyć. Przewiduję jedno, na zakończenie praktyk. Ale to może się zmienić, w zależności od twoich osiągnięć.
Sięgnął do szuflady i wyciągnął jakiś pusty dokument. Zaczął wypełniać pola, spisując informacje z podania Kōfū.
- Praktyki zazwyczaj trwają dwa tygodnie, choć można je przedłużyć lub wcześniej zrezygnować. Kiedy chcesz zacząć? - zapytał mężczyzna unosząc wzrok na nastolatka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Agencja White Phoenix Empty
PisanieTemat: Re: Agencja White Phoenix   Agencja White Phoenix Empty

Powrót do góry Go down
 
Agencja White Phoenix
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» White Phoenix
» Agencja White Phoenix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
plus ultra :: Musutafu :: Centrum miasta-
Skocz do: