plus ultra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


my hero academy
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dziedziniec

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tokio

⋆ uczeń ⋆
leniwiec

Tokio

Imię i nazwisko : Tokio Hattori
Liczba postów : 11

Dziedziniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 2 EmptyWto Gru 03, 2019 8:13 pm

//Ogólnie, no to Hiroki nie ma jak odpisać, więc ja przejmę jego kolej.




Dotąd milczący bliźniak postanowił się odezwać, skoro jego brat raczej nie zamierza.

-Dosyć męcząca, ale nie jest źle. - Powiedział Tokio, znany Terjei'owi jako Hiroki, na chwile odrywając zmęczone szmaragdowe oczy od podłogi.

W sumie sam nie wie po co się odzywał, w końcu ,,Socjalizacja jest męcząca'', ale no. Woli to niż, niezręczną ciszę. Właściwie to UA bardzo mu się podobało, ale jak wszystko, było dla niego męczące. Wychowawca i reszta uczniów też byli spoko. Znaczy niektórzy za głośni, oczywiście.

-A ty, chodzisz do którejś z pobliskich szkół? - Zapytał trochę ciekawy Tokio, w sumie to raczej nie wygląda na kogoś z Shiketsu, podobno ludzie stamtąd mają kompleks bycia lepszym od uczniów z UA, a ten gość nie wydaję się takim typem osoby. Może jakaś nie-bohaterska szkoła? One faktycznie nadal istnieją i mają się dobrze.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t173-tokio-hattori
Hiroki

⋆ uczeń ⋆

Hiroki

Imię i nazwisko : Hiroki Hattori
Liczba postów : 8

Dziedziniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 2 EmptySob Gru 07, 2019 3:39 pm

___Tokio najwyraźniej usta miał sklejone na kropelkę, albo coś mniej więcej do niej podobnego. Nadal się nie odzywał, jedynie słuchając o tym, o czym rozmawia Hiro. Ale nawet jeśli kiedyś Tokio brakowało przyjaciół, to Hiroki może się z nim trochę nimi podzielić, przy okazji pozwalając mu zgarnąć sobie swoje imię. Takie tam śmieszne plusy bycia bliźniakami.
___Nawet nie wiesz jaka jest frajda, gdy ma się kogoś kto wygląda tak samo jak ty! Może i różnimy się trochę charakterem, ale no! — Hiroki jako jedyny chyba widział we wszystkim plusy, a dopiero później nieliczne minusy. Nie był zagorzałym optymistą, bardziej był ''kolorowym realistą'', chociaż zdarzało mu się aż zbyt często chodzić z głową w chmurach, niemalże jak dziecko. Chociaż ten, jego dzieciństwo było głównie zatruwane jękami matki o to, aby został bohaterem, podczas gdy Hiroki widział siebie na okładkach magazynów jako aktor, zgarniający za każdy błysk flashów grube pieniądze. Ah, wspaniałe, bogate życie zupełnie bez babrania się w bohaterskim brudzie. Ale dla matki prawdziwa chlubna praca to ta, gdzie ratuje się innych, nudne jak diabli. Nawet fakt, że jego ojciec był w piachu przez jakiegoś opryszka niezbyt go do tego motywował.
___Co najwyżej błahych — podczas gdy Terjei znalazł chyba parę powodów, Hiro ciągle trzymał się swojej prostej wersji, że ''tylko głupek spędzałby czas na dziedzińcu''. Niezbyt dobry tok myślenia dla kogoś takiego jak chłopak.
___I tutaj do tej pory ciągle gadający bliźniak po prostu się zamknął. Układał sobie świetny monolog, w konsternacji wbijając wzrok w trawnik, jednak Tokio wybił go z rytmu, przy okazji ratując całą rozmowę, przez co mógł minimalnie skrócić swoją wypowiedź. Dzięki brat.
___A no, jest trochę męcząca. Ja przykładowo jestem tutaj tylko dlatego, aby matka dała mi spokój. Jak na razie nie mam jeszcze żadnego zdania o UA, ale chyba jest tutaj ok? W sensie, teraz najlepiej stąd kojarzę mojego brata i tyle. Najbardziej chyba podobają mi się pokoje, bo w nich jest najlepiej — niby taki rozgadany, ale jednak socjalizacja też troszkę leży u Hirokiego, który najlepiej cały dzień przesiedziałby w pokoju, czytając jakiś durny kryminał.
___Oho, teraz jego brat bierze całą rozmowę na własne barki. Brawo brat, zawsze w ciebie wierzyłem. Nie chciał się wtrącać do pytania Tokio, dając mu niemy znak zgody. It's your time to shine.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t175-hiroki-hattori
Tokio

⋆ uczeń ⋆
leniwiec

Tokio

Imię i nazwisko : Tokio Hattori
Liczba postów : 11

Dziedziniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 2 EmptyPon Sty 13, 2020 3:43 pm

No i niezręczna cisza, Terjei chyba myślał nad odpowiedzią, może zasnął? Tokio czasami- kogo ja oszukuje, często zdarza się zasnąć na stojąco. Leniwy bliźniak miał właśnie spytać czy wszystko ok, gdy dzwonek zadzwonił.
-Eee, musimy iść na lekcję więc ten, do zobaczenia. A Klasy B poszukaj w ich głównej sali, jest niedaleko wejścia. - Mówiąc to, odwrócił się na pięcie i zaczął iść w stronę budynku szkoły.

Hiroki machnął Terjeiowi na pożegnanie i poszedł razem z Tokio do szkoły. (Napisze za niego bo aktualnie nie ma jak)




-
zt x2
-
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t173-tokio-hattori
Sponsored content





Dziedziniec - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec   Dziedziniec - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dziedziniec
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
plus ultra :: Musutafu :: Liceum U.A. :: Kampus-
Skocz do: