plus ultra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


my hero academy
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Basen kryty

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Misaki

⋆ uczennica ⋆
skarbnik klasowy

Misaki

Imię i nazwisko : Misaki Nakamura
Liczba postów : 42

Basen kryty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Basen kryty   Basen kryty - Page 3 EmptySob Paź 19, 2019 1:40 pm

-No niech będzie - rzekła, a następnie zaczęła mówić numer telefonu, z nadzieją, że chłopak wszystko zapamięta, jak należy. Słuchając dalszej jego wypowiedzi, zmrużyła oczy.
-Te testy nie były banalne, nie wiem, jak możesz tak mówić, z resztą widzenie mnie nago nie jest powodem do dumy - rzekła, robiąc się czerwona ze złości. Jak na gościa tak leniwego to miał tupet mówić o tym głośno. -Nie, takie rzeczy nie zbliżają do siebie ludzi Bairei, to niestosowne widzieć kobietę nago jakbyś nie zauważył - pokręcial głową kompletnie go czasami nie rozumiejąc co, mu po głowie chodzi. To był dziwny typ człowieka, którego nie rozumiała.
-Ah tak, zaraz Ci podam - rzekła do Malin, podając jej swoje dane do fb, żeby w razie co mogła się z nią skontaktować. Nie wiedziała, jakie posiada nazwisko, dlatego też przynajmniej nie będzie musiała kombinować, jak je wypowiedzieć po japońsku.
-Wiem, co Ci chodzi po głowie Malin-san, on mnie nie dotykał ani nie obmacywał, tylko widział nago i przez to... Mógł przypadkiem dwukrotnie zginąć z mojej reki. Co wcale nie było dla mnie komfortowe - dodała, marszcząc złowrogo brwi i skierowała swój wzrok na Baireia. -Nie mów takich rzeczy publicznie! Co z Ciebie za facet... Jezuuu - dodała przewracając oczami.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t105-misaki-nakamura#107
Tordön

⋆ profesjonalna bohaterka ⋆

Tordön

Imię i nazwisko : Malin Hallonberg Kjellén
Liczba postów : 26

Basen kryty - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Basen kryty   Basen kryty - Page 3 EmptySro Paź 23, 2019 8:32 pm

Słuchając, jak Misaki opieprza Baireia, kiwała znacząco głową. Cóż, zgadzała się z nią w 100%. Szwedzkie wychowanie chyba jednak było bardziej rygorystyczne jeśli o to chodziło.
- Faceci... - westchnęła cicho, spoglądając to na Misaki, to na chłopaka.
Pokiwała głową na dane Misaki na Facebooku, ale uświadomiła sobie, że przecież już odniosła telefon do szatni. Niekoniecznie chciało jej się tam iść, ale z drugiej strony... trochę już była zmęczona ciężkim, basenowym powietrzem.
- Może się gdzieś przejdziemy? Zjadłabym coś. - zaproponowała do zielonowłosej.
Nie chciała wykluczyć chłopaka, jednak ten dopiero co przyszedł, więc zgadywała, że planował jeszcze tu na jakiś czas zostać.
- Miło było poznać. - powiedziała do Japończyka, i po otrzymaniu zgody od Misaki, zabrały swoje pierdoły i poszły do szatni, po czym przebrały się i opuściły basen.


[z/t x2, bo Bairei zniknął z forum]
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t66-malin-hallonberg-kjellen#67
 
Basen kryty
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
plus ultra :: Musutafu :: Centrum miasta-
Skocz do: