plus ultra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


my hero academy
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wybór komunikatora na OFA

Go down 

Z jakiego komunikatora chcielibyście korzystać?
1. Discord
Wybór komunikatora na OFA Vote_lcap33%Wybór komunikatora na OFA Vote_rcap
 33% [ 6 ]
2. CB z autologowaniem
Wybór komunikatora na OFA Vote_lcap28%Wybór komunikatora na OFA Vote_rcap
 28% [ 5 ]
3. Normalne cb, tak jak jest teraz
Wybór komunikatora na OFA Vote_lcap33%Wybór komunikatora na OFA Vote_rcap
 33% [ 6 ]
4. Inny komunikator (propozycja w komentarzu)
Wybór komunikatora na OFA Vote_lcap6%Wybór komunikatora na OFA Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 18
 
Poll closed

AutorWiadomość
Ray

⋆ dyrektor liceum U.A. ⋆

Ray

Imię i nazwisko : Ray Arai
Liczba postów : 116

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyPon Sty 06, 2020 11:06 pm

Wybór pozostawiamy naszym kochanym użytkownikom. <3
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t65-ray-arai
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyPon Sty 06, 2020 11:20 pm

Zaznaczam opcję 4, bo jednak czat, do którego wcale nie trzeba się logować to nie to samo, co czat z autologowaniem :x Ale jeśli jest to poza zasięgiem, optuję za Discordem.
Powrót do góry Go down
Raiu

⋆ uczeń ⋆
samotny wilk

Raiu

Imię i nazwisko : Saitou Raiu
Liczba postów : 38

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyCzw Sty 09, 2020 8:51 am

Discord to największy błąd jaki można popełnić na forum, bo potem nikt już na CB nie wchodzi. A z Disco też nie każdy korzysta, tyle że nawet gdyby chciał pogadać z innymi na CB to trafia na pustynię wśród userów. :x A już teraz nie jest zbyt kolorowo z aktywnością na czacie, więc no... tak się tylko dorzucam.
Powrót do góry Go down
White Phoenix

⋆ ulubieniec tłumów ⋆

White Phoenix

Imię i nazwisko : Shisaki Tosawa
Liczba postów : 13

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyCzw Sty 09, 2020 10:34 am

Discord ma zastępować cb, a nie je uzupełniać. Można go zamontować na forum i nawet jeśli ktoś nie będzie chciał zakładać tam konta, będzie mógł z niego swobodnie korzystać.
Powrót do góry Go down
Raiu

⋆ uczeń ⋆
samotny wilk

Raiu

Imię i nazwisko : Saitou Raiu
Liczba postów : 38

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyCzw Sty 09, 2020 10:45 am

Oh god. No nic, to ja w takim wypadku odpadnę totalnie z komunikacji, bo nienawidzę tego komunikatora i nie zamierzam się do niego przekonywać na siłę. No ale samo pisanie postów mi wystarcza, więc co tam zadecyduje lud. Zawsze są PW.
Powrót do góry Go down
Kaede

⋆ uczeń ⋆

Kaede

Imię i nazwisko : Kaede Shimizu
Liczba postów : 27

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyCzw Sty 09, 2020 10:55 am

Raiu napisał:
Oh god. No nic, to ja w takim wypadku odpadnę totalnie z komunikacji, bo nienawidzę tego komunikatora i nie zamierzam się do niego przekonywać na siłę. No ale samo pisanie postów mi wystarcza, więc co tam zadecyduje lud. Zawsze są PW.

Podpisuję się pod tym wszystkim co mam. Ogólnie zauważyłam, że fora decydujące się na przejście na Discord/coś innego, tak trochę strzelają sobie tą decyzją w kolano.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t139-pisze-serio-tu-ciagle-trwa-budowa-24-7#272
Ruuka

⋆ uczeń ⋆
klasowa maskotka

Ruuka

Imię i nazwisko : Ruuka Miyashita
Liczba postów : 23

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyCzw Sty 09, 2020 9:29 pm

Zagłosowałem na 2 ale można to traktować też jako głos na 3. Owszem discord bywa wygodny, sporo osób go ma ale jak piszą Raiu i Kaede - często przez to obumiera aktywność na forum bo ludzie częściej zajrzą na samego discorda.

I temu 2 a nie 3, bo autologowaniem można chociaż stworzyć pozory sztucznej obecności ludzi na SB. Plus ci co są na sb zauważa że ktoś sie zalogował etc. To jedyny powód.
Powrót do góry Go down
WhitooDesert


WhitooDesert

Imię i nazwisko : Tristan Kras
Liczba postów : 9

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptySob Sty 11, 2020 10:42 am

Klikam zwykly nie mowie ze discord zly ale klikam bo ja lubie siedziec tak jak siedzimy i grac nie
Powrót do góry Go down
Ray

⋆ dyrektor liceum U.A. ⋆

Ray

Imię i nazwisko : Ray Arai
Liczba postów : 116

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptySob Sty 18, 2020 10:43 pm

Ankieta dobiegła końca.
W związku z remisem administracja wspólnie podjęła decyzję, że na chwilę obecną zostaje normalne cb i na razie nic się nie zmieni. Jeśli ponownie będziemy dostawać dużo informacji, aby zmienić komunikator na forum, wówczas powtórzymy ankietę za jakiś czas.
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t65-ray-arai
Kōfū

⋆ uczeń ⋆

Kōfū

Imię i nazwisko : Togashi Kōfū
Liczba postów : 34

Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA EmptyNie Sty 19, 2020 12:14 pm

już po głosowaniu, ale i tak się wypowiem (może kogoś interesuje moje zdanie - niesłusznie). Wszystko mi jedno: discord ułatwia robić spam, co może tworzyć jakiekolwiek życie na tym komunikatorze ( o ile są chętni, odpowiadać na niego, userzy ), a jeśli cb to imo bez autologowania przynajmniej widać kto jest chętny gadać, a kto tylko przyszedł sprawdzić czy są nowe posty :3
Powrót do góry Go down
https://oneforall.forumpolish.com/t129-togashi-kofu-budowa#212
Sponsored content





Wybór komunikatora na OFA Empty
PisanieTemat: Re: Wybór komunikatora na OFA   Wybór komunikatora na OFA Empty

Powrót do góry Go down
 
Wybór komunikatora na OFA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
plus ultra :: Strefa organizacji :: Biuro informacyjne-
Skocz do: